HAWKEYE

Моніторинг продуктивності мережі будь-якої миті

Основні переваги Hawkeye

Моніторинг мережі

Дізнайтеся першими про те, що відбувається у вашій мережі, розумійте досвід своїх користувачів. Використовуючи штучний трафік, заздалегідь дізнайтеся, послуги доставляють провайдери і швидко усуньте проблеми.

Моніторинг веб та додатків

Ваші користувачі здійснюють відеодзвінки, обмінюються документами і т. д., використовуючи комбінування локальних та хмарних послуг. Забезпечте їм комфорт користування, швидко вирішуючи проблеми мережі та програм.

Моніторинг Wi-Fi

Бурхливе зростання мобільності та таких тенденцій, як BYOD та IoT, вимагають від вас забезпечення найкращого підключення до Wi-Fi. Моніторинг дозволяє виявити збої або "вузькі місця", перш ніж вони вплинуть на досвід користувача.

Моніторинг хмари

Хмарні інфраструктури надсилають критичний трафік за межі вашої мережі для досягнення платформ SaaS. Контролюйте роботу публічних, приватних та гібридних хмар та швидко усувайте проблеми з доступом до трафіку у хмарі.

Ключові питання, розглянуті на відео:


● Огляд рішення Hawkeye● Різні типи тестів та демонстрація прикладів тестування● Моніторинг продуктивності мережі з погляду користувача. Оцінка QoE● Архітектура рішення Hawkeye, огляд програмних та апаратних кінцевих точок● Сценарії використання та розподілу кінцевих точок● Активний моніторинг продуктивності Wi-Fi-мереж● Порівняння Hawkeye та CISCO IP SLA

ІНШІ ПРОДУКТИ

Illustration

Threat Simulator

Нова платформа для вимірювання, управління та вдосконалення ефективності кібербезпеки підприємств.

Illustration

Breaking Point

Платформа для тестування продуктивності пристроїв мережі та безпеки.

Цікавить використання товару в інфраструктуру вашої компанії?

Заповніть коротку форму, щоб менеджер зв'язався з вами для розрахунку вартості рішення спеціально під ваш запит

Чудово! 

Менеджер зв'яжеться з вами якнайшвидше

Can't send form.

Please try again later.

Made with